Voucher Kandara
Czy można podarować coś więcej niż niezapomniane chwile relaksu?

Szukasz idealnego prezentu? Trafiłeś idealnie. Voucher do jednego z salonów Kandara to doskonały, oryginalny i elegancki prezent nie tylko dla bliskich, przyjaciół, ale także dla pracowników, lojalnych klientów i partnerów biznesowych.

Kandara przygotowała vouchery kwotowe, które obdarowana osoba może wykorzystać w każdym naszym Salonie:  Kandara SPA, Kandara wax & nail, Kandara beauty. Poza voucherami kwotowymi proponujemy również vouchery dedykowane do wykorzystania w Kandara SPA. Podarunkiem do SPA może być wybrany zabieg, pakiet Day SPA lub indywidualnie ułożone menu zabiegowe.

Zapraszamy serdecznie!

Przydatne informacje
  • Zakupu vouchera można dokonać osobiście na recepcji wybranego salonu Kandara, mailowo wysyłając zapytanie na adres: rezerwacje@kandara.pl oraz telefonicznie pod numerem telefonu: tel.  +48 71 729 43 45  / kom. +48 883 311 954. 
  • Płatności za zakupiony voucher można dokonać gotówką lub kartą płatniczą bezpośrednio na recepcji salonu Kandara lub przelewem na konto bankowe po złożeniu zamówienia poprzez wiadomość e-mail.
  • Na Państwa życzenie prześlemy zaproszenie pod wskazany adres pocztowy lub bezpośrednio w wersji elektronicznej na adres e-mail.
  • Voucher Kandara można zakupić na określoną kwotę.
  • Voucher Kandara jest ważny 3 miesiące od daty wystawienia.
  • Voucher zawiera telefon kontaktowy oraz adresy salonów Kandara, tak by osoba obdarowana mogła umówić się na zabieg w dogodnym dla niej terminie.
  • Osoba obdarowana może wybrać dowolny zabieg z oferty wybranego przez siebie salonu Kandara. Jeśli wartość wybranego vouchera będzie niższa, osoba obdarowana może skorzystać z zabiegu o wyższej wartości z  dopłatą różnicy.
  • Nie wykorzystana kwota pozostaje na voucherze Kandara i może być wykorzystana na kolejnej wizycie, aż do całkowitego wykorzystania.
  • Voucher Kandara nie jest wymienialny na środki pieniężne w całości ani w części, nie może również zostać zwrócony. 
  • Voucher Kandara nie jest środkiem płatniczym za kosmetyki do pielęgnacji domowej.
Potrzebujesz więcej informacji?
Zadaj nam pytanie

Zapraszamy Cię do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Chcesz w szybki sposób umówić się na wizytę? To bardzo proste. Wystarczy, że wybierzesz w formularzu preferowaną przez Ciebie lokalizację salonu Kandara. Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegach lub zadać nam inne pytanie?
Zapraszamy! Jesteśmy tu dla Ciebie.