Modelowanie sylwetki Kandara Wrocław

Modelowanie sylwetki – najskuteczniejsze technologie we Wrocławiu tylko w salonach Kandara beauty i Kandara SPA! Marzysz o smukłym, szczupłym ciele bez cellulitu i wiotkiej skóry? Trafiłeś idealnie – przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw zabiegów, które skutecznie i w sposób bezpieczny, nieinwazyjny sprawią, że Twoje ciało będzie wyglądać zjawiskowo. Zabiegi modelowania sylwetki, zabiegi na cellulit, zabiegi redukujące tkankę tłuszczową oraz zabiegi ujędrniające na ciało cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Zabiegi modelowania sylwetki w salonach Kandara we Wrocławiu wykonywane są przy pomocy najnowszego i niezawodnego urządzenia Icoone® Laser Med2, który dzięki połączeniu masażu podciśnieniowego oraz światła lasera biostymulacyjnego i światła czerwonego LED przywracają idealne proporcje sylwetki, redukują cellulit i lokalną tkankę tłuszczową.

Zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i ujędrniające skórę wykonujemy dzięki urządzeniom Accent Prime łączącym w sobie podwójną moc: ultradźwięki i falę radiową oraz urządzeniu Alma Beauty SPADEEP, które jest najsilniejszą dostępną na rynku beauty falą radiową. Dzięki nowoczesnym technologiom w sposób całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny skutecznie redukujemy lokalną tkankę tłuszczową, cellulit oraz w zauważalnym stopniu ujędrniamy ciało.

Zabiegi na cellulit we Wrocławiu w naszych salonach Kandara beauty i Kandara SPA przeznaczone są dla każdego typu wykonywane są za pomocą najsilniejszej fali akustycznej Storz Medical oraz leczniczemu działaniu dwutlenku węgla wykorzystywanym w urządzeniu do karboksyterapii Julia. Te dwie technologie perfekcyjnie radzą sobie z redukcją „pomarańczowej skórki”, a dodatkowo zagęszczają i wygładzają skórę.

Sprawdź nasze technologie! Umów się na bezpłatną konsultację, by nasi terapeuci dobrali program zabiegów idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

UMÓW SIĘ
modelowanie sylwetki wroclaw
Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy
Zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę
ICOONE Laser Med 2Zobacz zabieg
modelowanie sylwetki Wrocław Kandara
Accent PrimeZobacz zabieg
wyszczuplanie Wrocław Kandara
Alma SpadeepZobacz zabieg
wyszczuplanie sylwetki Wrocław Kandara
Storz MedicalZobacz zabieg
wyszczuplanie Wrocław Kandara
KarboksyterapiaZobacz zabieg
Zapraszamy do kontaktu
Chcesz umówić się na wizytę lub porozmawiać z konsultantem?

  Czy wiesz, że każdą naszą usługę możesz zakupić w formie vouchera podarunkowego?
  KUP VOUCHER
  Nasze salony
  Jesteśmy w dwóch miejscach we Wrocławiu
  Kandara SPA
  OVO Hilton
  Kandara SPAPoznaj salon
  KANDARA SPAbudynek OVO przy hotelu Hilton
  ul. Podwale 83
  50–414 Wrocław
  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
  kandara beauty Wrocław salon urody
  ul. Zwycięska
  Kandara beauty
  KANDARA beautyul. Zwycięska 9–23
  lokal 7
  53–033 Wrocław
  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ