Kandara » O NAS
Jak narodziła się marka KANDARA?
Poznaj naszą niezwykłą historię

W staroindyjskim słowo „kandara” oznacza „świątynię”, „szczególne miejsce”, w którym można odzyskać harmonię i zgłębić tajniki doskonałości. Słowo „kandara” stało się dla nas inspiracją do stworzenia miejsca, które stanie się dla Państwa świątynią piękna, miejsca, gdzie krok po kroku pomożemy wydobyć naturalną witalność, urodę i blask. 

Właścicielką i założycielką marki Kandara jest Agata Wendzonka. Jest ona pasjonatką odnowy biologicznej i wszystkiego, co wiąże się z tematyką piękna i dobrego samopoczucia. Pani Agata jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego kierunku fizjoterapii, wykwalifikowaną kosmetyczką i instruktorką odnowy biologicznej.

Kiedy w roku 2014 Agata Wendzonka powróciła z rocznego kontraktu w Indonezji, gdzie pracowała jako terapeutka w najlepszych restortach SPA – jej marzeniem było stworzenie we Wrocławiu miejsca, które będzie istną „świątynią piękna” dla kobiet i mężczyzn. Pierwszy salon powstał na ulicy Zwycięskiej – Kandara beauty i w bardzo krótkim czasie stał się jednym z najlepszych salonów urody we Wrocławiu.

W ciągu kolejnych lat Agata Wendzonka otworzyła we Wrocławiu najbardziej luksusowy salon Day SPA w OVO Wrocław. Ale to na pewno nie będzie koniec rozwoju marki Kandara, gdyż plany są ambitne i odważne.

W czym jesteśmy najlepsi?

Każdy z salonów Kandara posiada swój profil usług. Kandara beauty przy ul. Zwycięskiej to przestrzenny salon urody, w którym i kobiety i mężczyźni zadbają o swoje piękno dzięki szerokiej gamie doskonałych terapii kosmetologii estetycznej i Hi-Tech. Kandara SPA to Day SPA zlokalizowane w centrum miasta, w prestiżowej lokalizacji OVO Wrocław. To miejsce pełne relaksu, serwujące egzotyczne rytuały autorskie i masaże oraz luksusowe zabiegi na twarz. 

Marka Kandara była wielokrotnie nagradzana w prestiżowych plebiscytach branżowych, takich jak: Sukces Roku, SPA Prestige Awards, Perfect SPA Awards.

Kandara Spa nagroda
Kandara Spa nagroda
kandara nagroda
Kandara Spa nagroda
Kandara Spa nagroda
Kandara Spa nagroda
Kandara Spa nagroda
Kandara Spa nagroda
Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszych wydarzeń!
Nasze salony
Jesteśmy w dwóch miejscach we Wrocławiu
Kandara SPA
OVO Hilton
Kandara SPAPoznaj salon
kandara beauty Wrocław salon urody
ul. Zwycięska
Kandara beautyPoznaj Salon
KANDARA SPA
ZAPRASZAMY DO SALONÓW KANDARA
Poznaj wszystkie nasze usługi
PRZEJDŹ DO LISTY ZABIEGÓW
Opinie o salonie Kandara SPA
Co mówią o nas klienci?

Bardzo polecam to SPA! Wspaniałe miejsce na relaks.Profesjonalna obsługa, Panie przemiłe:)
Wspaniałe dodatkowe doznania zapachowe przy masażu z olejkami wprowadzają w bardzo miły stan. Naprawdę wspaniałe miejsce! Dziękuję.

ADRIANNA BUSINESS WOMAN

Moje ulubione miejsce we Wrocławiu. Przyjazna atmosfera, wykwalifikowana kadra, najlepsze zabiegi. Pełen relaks!

ANIA DZIENNIKARKA TV

Od początku istnienia Kandary w Pasażu Grunwaldzkim jestem stałą klientką. Mam zawsze cudownie zrobiony manicure i pedicure. Serdecznie polecam ze względu na dokładność wykonania, profesjonalizm a także przemiłą obsługę!

MAŁGORZATA BUSINESS WOMAN

Uwielbiam to miejsce! Profesjonalna obsługa, atmosfera, umiejętności dziewczyn! Zawsze jestem zadowolona! Dziewczyny i ich umiejętności są na najwyższym poziomie!

ANNA MAKE UP ARTIST

Tą opinią chciałabym podziękować pracownikom tego wspaniałego Salonu! Dzięki Wam wyglądałam olśniewająco na moim ślubie i weselu. Będę wszystkim polecała Wasze usługi. Pewnie też się na Was nie zawiodą, tak jak ja się nie zawiodłam. Polecam serdecznie!

KORNELIA BUSINESS WOMAN

Do Kandary trafiłam z polecenia i teraz to ja polecam ten Salon moim koleżankom. Pozdrawiam wszystkich Pracowników!

KAROLINA BUSINESS WOMAN
Kandara SPA
OVO Hilton
Kandara SPAPoznaj salon
KANDARA SPAbudynek OVO przy hotelu Hilton
ul. Podwale 83
50–414 Wrocław
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
kandara beauty Wrocław salon urody
ul. Zwycięska
Kandara beauty
KANDARA beautyul. Zwycięska 9–23
lokal 7
53–033 Wrocław
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ