Kandara » ETYKIETA SPA
Etykieta SPA
Rezerwacje

Zalecamy wcześniejszą rezerwację zabiegów, dzięki czemu odbędą się one w dogodnym dla Państwa terminie. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z recepcją SPA, gdzie nasz wykwalifikowany personel chętnie udzieli wszelkich informacji dotyczących naszej oferty oraz pomoże w wyborze najlepiej dostosowanych do Państwa potrzeb zabiegów.

Rozumiemy, ze plany mogą ulec zmianie, dlatego rezygnacja z terminu zabiegu powinna być zgłoszona na co najmniej 4 godziny przed jego rozpoczęciem. Brak informacji o rezygnacji spowoduje obciążenie Państwa kosztem zabiegu.

Etykieta SPA
Ubiór

Gości hotelowych prosimy o przybycie do SPA w szlafroku i klapkach hotelowych, które znajdują się w pokojach. W przypadku gości spoza Hotelu, recepcja SPA udzieli wszelkich niezbędnych informacji, jak przygotować się do zabiegu.

Gości hotelowych prosimy o przychodzenie na zabieg bez biżuterii i bez makijażu.

Etykieta SPA
Wizyta

Chcąc zapewnić Państwu pełen komfort, zalecamy przybycie do recepcji SPA 10–15 minut przed planowaną godziną zabiegu. Jeśli przybędą Państwo z opóźnieniem, zabieg może zostać skrócony bez możliwości obniżenia ceny zabiegu.

SPA to strefa ciszy, w trosce o Państwa relaks i spokój, uprzejmie prosimy, aby telefony komórkowe zostały wyłączone lub wyciszone przed wejściem do SPA.

Etykieta SPA
Należności

Należność za zabiegi regulowana jest bezpośrednio po zabiegach w recepcji SPA.

Przyjmujemy płatności kartą.

Napiwki w naszych Gabinetach są dobrowolnym wyrazem uznania za wyjątkową jakość obsługi.

Zapraszamy do salonów Kandara
Nasze salony
Kandara SPA
OVO Hilton
Kandara SPAPoznaj salon
KANDARA SPAbudynek OVO przy hotelu Hilton
ul. Podwale 83
50–414 Wrocław
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
kandara beauty Wrocław salon urody
ul. Zwycięska
Kandara beauty
KANDARA beautyul. Zwycięska 9–23
lokal 7
53–033 Wrocław
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ