Kandara » OBSERV 520x KOMPUTEROWE BADANIE SKÓRY 

OBSERV 520x – Komputerowe badanie skóry

Profesjonalna diagnoza cery oraz indywidualny beauty-plan!

Observ 520x to najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie służące do komputerowego badania skóry. Stanowi doskonałą i profesjonalną metodę diagnostyki twarzy oraz pozwala zaplanować najbardziej optymalną terapię. Podczas diagnozy skóry kosmetolog układa indywidualnie dobrany „beauty plan”, który stanowi o zabiegach rekomendowanych w gabinecie  oraz skrojonej na miarę potrzeb pielęgnacji w domu. Dzięki komputerowej diagnozie cery urządzeniem Observ 520x uzyskujemy zamierzone i doskonałe efekty terapii skóry z jeszcze wyższą skutecznością. 

Cena

300 zł – pierwsza wizyta / badanie + beauty plan

100 zł – każda kolejna wizyta / badanie + beauty plan

bezpłatnie – każda kolejna wizyta / badanie 

Czas

30 min

Tu wykonasz zabieg:
UMÓW SIĘKUP JAKO PREZENT

Observ 520x – innowacyjna diagnoza cery

Profesjonalna analiza cery przy użyciu urządzenia Observ 520x to bardzo ciekawa podróży przez różne warstwy skóry. Dzięki zastosowaniu unikalnych, opatentowanych oraz certyfikowanych medycznie lamp urządzenie Observ 520x staje się liderem w komputerowej diagnozie cery. Observ 520x pozwala na analizę skóry w 8 trybach diagnostycznych: światło widzialne, polaryzacja równoległa, polaryzacja krzyżowa, tekstura skóry, unaczynienie, pigmentacja, światło UV oraz lampa Wooda’a. Skórę, zarówno warstwę naskórka, jak i skórę właściwą, można uznać za półprzezroczysty, niejednorodny materiał. We wnętrzu tych warstw dochodzi do rozpraszania i pochłaniania światła przez różne tkanki i substancje, takie jak melanina, kolagen, czy naczynia krwionośne.

Zastosowane w urządzeniu Observ 520 x poszczególne tryby analizy skóry dostarczają metody diagnostycznej umożliwiającej identyfikację pierwotnej przyczyny określonych problemów skórnych oraz ogólnej kondycji skóry.

Gołym okiem ocenić można zewnętrzną warstwę skóry, czyli naskórek. Tutaj strukturę powierzchni skóry tworzą tkanki nabłonkowe. W warstwie podstawnej naskórka znajdują się komórki barwnikowe skóry – melanocyty, które odpowiadają za odcień skóry – koloryt oraz przebarwienia. Poniżej warstwy podstawej, w wysokich warstwach skóry właściwej znajduje się sieć naczyń krwionośnych i to właśnie tutaj najczęściej znajdujemy przyczynę stanów zapalnych i zaczerwienień skóry.

Poszczególne tryby analizy skóry dostarczają metody diagnostyczne umożliwiające identyfikację pierwotnej przyczyny określonych problemów skórnych oraz ogólnej kondycji skóry. Observ 520x wykorzystuje szereg opatentowanych diod LED oraz innowacyjną technologię specjalnych filtrów zapewniającą znacznie większą przejrzystość i dokładność, czego efektem jest niespotykany obraz powierzchni skóry i jej warstw głębokich.

Informacje wizualne dotyczące wyglądu skóry i analiza diagnostyczna jej głębszych warstw umożliwia opracowanie indywidualnie dobranych terapii i planów zabiegowych skierowanych na konkretne problemy skórne.

Observ 520x – jak wygląda wizyta?

Komputerowa diagnoza cery urządzeniem Observ 520x składa się z kilku etapów. 

Samą analizę komputerową poprzedza:

– ankieta diagnostyczna i wywiad kosmetyczny;

– interpretacja wyników badań labolatoryjnych;

– dokładny, dwustopniowy demakijaż cery, jeśli jest taka konieczność;

Komputerowe badanie skóry Observ 520x składa się z 4 etapów:

Etap 1: Analiza skóry – przy użyciu nowoczesnego urządzenia Observ 520x zabierzemy Cię w wizualną podróż przez różne warstwy Twojej skóry i odkryjemy indywidualne jej potrzeby.  

Etap 2: Diagnoza cery – precyzyjnie ocenimy stan Twojej skóry. Przedyskutujemy z Tobą wszelkie zmiany, zaburzenia czy problemy, które zaobserwujemy podczas interpretacji zdjęć z urządzenia Observ 520x.

Etap 3: Plan kuracji zabiegowej – po diagnozie cery opracujemy kompletny plan zabiegów, które idealnie wpiszą się w potrzeby Twojej skóry twarzy. 

Etap 4: Pielęgnacja domowa – dzięki wykonaniu zdjęć i analizie skóry, każdy klient otrzymuje spersonalizowany raport na e-mail, który zawiera indywidualnie dobrany beauty plan, który zawiera gotowe rozwiązania, by poprawić kondycję skóry.

Dla kogo najlepsza będzie diagnostyka komputerowa urządzeniem Observ 520x?

Dostępne w urządzeniu Observ 520x poszczególne tryby analizy skóry dostarczają materiały analityczne, które pomagają zidentyfikować przyczynę niedoskonałości skóry. Urządzenie Observ 520 x zapewnia znacznie większą dokładność, co pozwala zdiagnozować:

 • starzenie się skóry,
 • przebarwienia i problemy z pigmentacją,
 • zmiany naczyniowe,
 • zmiany zapalne trądzikowe,
 • uwrażliwienie skóry,
 • trądzik różowaty we wczesnym stadium, 
 • wydzieliny bakteryjne, grzybicze, 
 • trądzik zapalny,
 • aktywność gruczołów łojowych, 
 • odwodnienie skóry,
 • kondycję skóry.

Dzięki komputerowej diagnostyce skóry Observ 520x możliwe jest wykrycie wczesnych zmian oraz problemów skórnych i podjęcie działań prewencyjnych, które zapobiegną ich pogłębianiu się. Wczesna diagnostyka komputerowa może również pomóc w wykryciu zmian, które mogą być oznaką poważniejszych chorób skóry, co umożliwia szybszą i skuteczniejszą interwencję. Regularne wykonywanie diagnostyki Observ 520x staje się zatem kluczowe dla zachowania zdrowej i pięknej skóry przez wiele lat. Właściwe dbanie o skórę, zarówno profilaktycznie jak i terapeutycznie, może pomóc uniknąć problemów z cerą i utrzymać ją w dobrym stanie przez długi czas.

Jak przygotować się do komputerowej diagnozy cery urządzeniem Observ 520x?

Urządzenie diagnostyczne Observ 520x pozwala na przeprowadzenie dokładnej, wielowątkowej analizy skóry. Dla jak najbardziej precyzyjnych wyników analizy rekomendujemy, aby w dniu przeprowadzenia komputerowej diagnostyki skóry Observ 520x nie nakładać codziennego makijażu, do gabinetu udać się z umytą twarzą bez zaaplikowanych na kremów pielęgnacyjnych. Im bardziej skóra jest poddana analizie w jej naturalnym stanie – tym lepsze i bardziej precyzyjne będą efekty diagnozy.  Jeśli jednak nie będzie to możliwe nasi kosmetolodzy odpowiednio przygotują skórę do badania, tak by było ono wykonane w prawidłowy sposób.

Zapraszamy do kontaktu
Chcesz umówić się na wizytę lub porozmawiać z konsultantem?

  Czy wiesz, że każdą naszą usługę możesz zakupić w formie vouchera podarunkowego?
  KUP VOUCHER
  Nasze salony
  Jesteśmy w dwóch miejscach we Wrocławiu
  Kandara SPA
  OVO Hilton
  Kandara SPAPoznaj salon
  KANDARA SPAbudynek OVO przy hotelu Hilton
  ul. Podwale 83
  50–414 Wrocław
  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
  kandara beauty Wrocław salon urody
  ul. Zwycięska
  Kandara beauty
  KANDARA beautyul. Zwycięska 9–23
  lokal 7
  53–033 Wrocław
  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ