Pierwsza wizyta u kosmetologa w Kandara Beauty i Kandara SPA we Wrocławiu

Pierwszy krok do zdrowej i pięknej skóry!

Wiemy, jak ważny jest młody, promienny i zdrowy wygląd skóry. Skóra jest naszym największym organem, a na to jak wygląda składa się: styl życia, ekspozycja na promieniowanie UV i zanieczyszczenia środowiska, dieta, stan mikrobiomu jelit, gospodarka hormonalna oraz stosowane w domu kosmetyki. Jak widać wiele czynników może powodować pogorszenie się stanu skóry, a w konsekwencji powstanie defektów, takich jak zmarszczki i opadający owal, czy też chorób skóry, takich jak trądzik różowaty, trądzik pospolity, egzemy i inne.

Powierz wygląd i stan swojej skóry wysoko wykwalifikowanym kosmetologom salonów Kandara beauty oraz Kandara SPA we Wrocławiu i odkryj na nowo swoją cerę. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz wnikliwej diagnozie skóry nasi kosmetolodzy przygotują dla Ciebie personalizowany beauty plan. Niech pierwsza wizyta u kosmetologa w salonach Kandara będzie Twoim pierwszym krokiem do zdrowej i pięknej skóry!

pierwsza wizyta w salonach Kandara Beauty i Kandara SPA we Wrocławiu
Pierwsza wizyta w salonach Kandara beauty oraz Kandara SPA we Wrocławiu – co warto wiedzieć?

Jak się przygotować na pierwszą wizytę u kosmetologa?

Pierwsza wizyta w salonach Kandara beauty oraz Kandara SPA nie będzie wymagała specjalnego i  wcześniejszego przygotowania. Jeśli przyjdziesz do nas w makijażu, to zostanie on zmyty podczas dwustopniowego demakijażu cery. 

Na pierwszą wizytę u kosmetologa warto przygotować listę stosowanych kosmetyków w pielęgnacji domowej. Kosmetolog dokona oceny stosowanych w domu produktów i będzie mógł udzielić wskazówek, które produkty są odpowiednie, a z których warto byłoby zrezygnować i dlaczego. Ponadto warto przygotować listę wcześniejszych zabiegów kosmetycznych lub medycyny estetycznej, jeśli były wykonywane. Jeśli posiadasz aktualne badania labolatoryjne ( z ostatnich 3 miesięcy), to warto je zabrać ze sobą. Pomocne w ocenie stanu skóry będą wyniki morfologii krwi, poziomu hormonów tarczycowych, lipidogram, poziom witaminy D3 oraz hormonów płciowych. Jeśli nie posiadasz aktualnych wyników badań laboratoryjnych, to nie ma konieczności wykonywania ich przed wizytą. Konsultacja z kosmetologiem umożliwi analizę Twojego stanu zdrowia i to na niej otrzymasz ewentualne zalecenia, jakie badania w Twoim przypadku mogą być konieczne i kiedy należy je wykonać.

Jak możesz się umówić na pierwszą wizytę w salonie Kandara beauty lub Kandara SPA we Wrocławiu?

Recepcja salonów Kandara beauty oraz Kandara SPA służy pomocą przy zapisie na wizytę – można to zrobić telefonicznie, mailowo, przez formularz kontaktowy na stronie internetowej, a także poprzez kontakt z nami na naszych social mediach. Dostępna jest również całodobowa rezerwacja wizyt online poprzez aplikację Booksy.

Kandara beauty mieści się przy ulicy Zwycięskiej 9, na wrocławskim Ołtaszynie. Przed salonem znajduje się ogólnodostępny parking, a wejście do salonu jest bezpośrednio z parkingu.

Kandara SPA mieści się w samym centrum Wrocławia w budynku OVO na poziomie -1. Na tym samym poziomie jest dostępny parking, a goście SPA mogą skorzystać z darmowego 3 godzinnego postoju (po pobraniu biletu parkingowego i okazaniu go w recepcji SPA). Wejście do SPA z poziomu 0 (od strony Galerii Dominikańskiej, fosy miejskiej) zlokalizowane jest obok Etno Cafe. Po wejściu do budynku OVO należy udać się schodami lub windą na poziom -1.

Jak wyglądają pierwsze kroki w salonie Kandara beauty oraz Kandara SPA?

W salonie Kandara beauty oraz Kandara SPA zaraz po powitaniu otrzymasz od pracownika recepcji  kartę konsultacyjną (ankietę) do wypełnienia. W ankiecie konsultacyjnej znajdują się pytania dotyczące Twojej skóry oraz jej problemów, pielęgnacji domowej, chorób, diety, suplementacji i przyjmowania leków. Choć niektóre pytania mogą wydawać się wnikliwe, należy dokładnie wypełnić kartę i nie zatajać informacji, ze względu na jak najlepszy dobór procedury oraz to, że np. przyjmowane leki czy choroby w stanie aktywnym, mogą negatywnie wpłynąć na efekty zabiegu, czy być przeciwwskazaniem do jego wykonania.

Jak wygląda konsultacja z kosmetologiem w trakcie pierwszej wizyty?

Pierwszą wizytę w salonach Kandara beauty oraz Kandara SPA rozpoczyna bardzo dokładna konsultacja z kosmetologiem, która obejmuje przede wszystkim analizę skóry oraz omówienie ankiety konsultacyjnej (omawiany jest stan zdrowia, przyjmowane leki, suplementy, a także styl życia, dieta). Podczas rozmowy kosmetolog zapyta o stosową pielęgnację domową oraz wcześniej przebyte zabiegi. Analizę skóry kosmetolog rozpocznie po wykonaniu demakijażu. Ocenie podlegają: nawilżenie, jędrność i elastyczność, zmarszczki, przetłuszczanie się skóry, jej wrażliwość, wykwity skórne, rozszerzone naczynka, przebarwienia, itd. Na etapie konsultacji kosmetolog skupi się na znalezieniu przyczyny zaistniałych problemów skórnych, której eliminacja pozwoli nam na uzyskanie najlepszych efektów.  Po dokonaniu diagnozy skóry, określeniu jej aktualnych potrzeb i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań kosmetolog ułoży  indywidualny plan zabiegowy (beauty plan) obejmujący: stan skóry na dzień konsultacji, zalecenia pielęgnacji domowej, rekomendowane zabiegi kosmetologiczne i estetyczne oraz suplementację. Następnie kosmetolog przejdzie do wykonania ustalonego podczas konsultacji zabiegu. 

Komputerowe badanie cery Observ 520x w Kandara beauty

Observ 520x dostępy w Kandara beauty to najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie służące do komputerowego badania skóry. Stanowi doskonałą i profesjonalną metodę diagnostyki twarzy oraz pozwala zaplanować najbardziej optymalną terapię. Observ 520x pozwala na analizę skóry w 8 trybach diagnostycznych: światło widzialne, polaryzacja równoległa, polaryzacja krzyżowa, tekstura skóry, unaczynienie, pigmentacja, światło UV oraz lampa Wooda’a. Poszczególne tryby analizy skóry dostarczają metody diagnostyczne umożliwiające identyfikację pierwotnej przyczyny określonych problemów skórnych oraz ogólnej kondycji skóry. Observ 520x wykorzystuje szereg opatentowanych diod LED oraz innowacyjną technologię specjalnych filtrów zapewniającą znacznie większą przejrzystość i dokładność, czego efektem jest niespotykany obraz powierzchni skóry i jej warstw głębokich. Informacje wizualne dotyczące wyglądu skóry i analiza diagnostyczna jej głębszych warstw umożliwia opracowanie indywidualnie dobranych terapii i planów zabiegowych skierowanych na konkretne problemy skórne.

Dzięki komputerowej diagnostyce skóry Observ 520x możliwe jest wykrycie wczesnych zmian oraz problemów skórnych i podjęcie działań prewencyjnych, które zapobiegną ich pogłębianiu się. Wczesna diagnostyka komputerowa może również pomóc w wykryciu zmian, które mogą być oznaką poważniejszych chorób skóry, co umożliwia szybszą i skuteczniejszą interwencję. Regularne wykonywanie diagnostyki Observ 520x staje się zatem kluczowe dla zachowania zdrowej i pięknej skóry przez wiele lat. Właściwe dbanie o skórę, zarówno profilaktycznie jak i terapeutycznie, może pomóc uniknąć problemów z cerą i utrzymać ją w dobrym stanie przez długi czas.

Podczas diagnozy skóry kosmetolog układa indywidualnie dobrany „beauty plan”, który stanowi o zabiegach rekomendowanych w gabinecie oraz skrojonej na miarę potrzeb pielęgnacji w domu. Dzięki komputerowej diagnozie cery urządzeniem Observ 520x uzyskujemy zamierzone i doskonałe efekty terapii skóry z jeszcze wyższą skutecznością.

Jak wygląda pierwszy zabieg u kosmetologa w salonach Kandara beauty oraz Kandara SPA?

Pierwszy zabieg z ułożonego podczas konsultacji beauty planu jest zawsze dobrany indywidualnie do potrzeb skóry. Umawiając się na pierwszy zabieg w salonach Kandara beauty oraz Kandara SPA we Wrocławiu nie musisz wiedzieć, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy z naszej oferty. To kosmetolog właśnie podczas konsultacji wskazuje, co przyniesie najlepsze dla Ciebie rezultaty. Zabieg kosmetyczny jest bardzo przyjemny, najczęściej wykonywany jest masaż twarzy oraz masaż dłoni. Składniki aktywne dobrane przez kosmetologa w zabiegu mają za zadanie poprawić jakość Twojej skóry, przywrócić jej równowagę i zdrowy wygląd. Kosmetolog wykonujący zabieg zawsze dokłada wszelkich starań, by zadbać holistycznie o Twoje potrzeby, zrelaksować i dać Ci chwilę wytchnienia. Zabiegi kosmetyczne wykonywane w naszych salonach Kandara beauty i Kandara SPA, to połączenie przyjemnego z pożytecznym – będziesz po nich wspaniale zrelaksowana, a Twoja skóra stanie się promienna i pełna blasku!

pierwsza wizyta w salonach Kandara Beauty i Kandara SPA we Wrocławiu

Jakie zabiegi są rekomendowane podczas pierwszej wizyty w salonach Kandara beauty i Kandara SPA?

Najczęściej rekomendowanymi zabiegami podczas pierwszej wizyty są zabiegi o działaniu oczyszczającym. Tego typu zabiegi pozwalają na usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz niewidocznych gołym okiem zanieczyszczeń, dzięki czemu skóra zostaje przygotowana do kolejnych zabiegów zarekomendowanych przez kosmetologa w beauty planie. Obecnie do najpopularniejszych zabiegów oczyszczających należą złuszczania naskórka peelingami medycznymi Mediderma lub Noon Aesthetics, oczyszczanie wodorowe oraz zabieg Geneo.

Kolejną grupą najczęściej rekomendowanych zabiegów podczas pierwszej wizyty są zabiegi o działaniu nawilżająco-łagodzącym. Zabiegi te mają na celu wyrównanie niedoboru nawilżenia w głębi skóry, uszczelnienia ochronnego płaszcza hydro-lipidowego oraz złagodzenie nadreaktywności skóry. Nasi kosmetolodzy chętnie wykonują bezpieczne i skuteczne procedury bazujące na luksusowych markach kosmetycznych: comfort zone, Thalion, Maria Galland, Skeyndor. Dzięki wysokiej zawartości naturalnych składników aktywnych, takich jak wyciągi roślinne, ekologiczne algi, kwas hialuronowy, ceramidy cera po zabiegu jest promienna i pełna blasku. Zabiegi te są doskonałym wstępem do bardziej inwazyjnych zabiegów rekomendowanych w beauty planie.

Jeśli Twoja skóra nie wymaga oczyszczania, płaszcz hydrolipidowy jest szczelny, a stan nawilżenia jest prawidłowy – wtedy kosmetolog podczas pierwszej wizyty może zarekomendować zabiegi inwazyjne: resurfacing cery laserem CO2, radiofrekwencję mikroigłową, światłoterapię IPL, mezoterapię mikroigłową, falę radiową, stymulatory tkankowe, czy też mezoterapię igłową.

Należy podkreślić, że wszystkie urządzenia Hi-Tech do zabiegów inwazyjnych, jak również koktajle i preparaty do mezoterapii posiadają certyfikat medyczny (CE, FDA), są bezpieczne i skuteczne.

Czego mogę się spodziewać po odbyciu pierwszej wizyty u kosmetologa?

Po skończonej procedurze zabiegowej otrzymasz od kosmetologa indywidualnie stworzony beauty plan, w którym znajdą się zalecenia pozabiegowe, plan zabiegów kosmetologicznych i estetycznych, jak również personalizowaną pielęgnację domową. Dobrze dobrana pielęgnacja domowa utrzyma efekty zabiegu na dłużej. Jej celem będzie codzienna poprawa kondycji Twojej skóry. Prowadzący Cię kosmetolog pozostaje do Twojej dyspozycji po zabiegu, jeśli pojawią się pytania.

pierwsza wizyta w salonach Kandara Beauty i Kandara SPA we Wrocławiu
Zapraszamy do kontaktu
Chcesz umówić się na wizytę lub porozmawiać z konsultantem?

  Czy wiesz, że każdą naszą usługę możesz zakupić w formie vouchera podarunkowego?
  KUP VOUCHER
  Nasze salony
  Jesteśmy w dwóch miejscach we Wrocławiu
  Kandara SPA
  OVO Hilton
  Kandara SPAPoznaj salon
  KANDARA SPAbudynek OVO przy hotelu Hilton
  ul. Podwale 83
  50–414 Wrocław
  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
  kandara beauty Wrocław salon urody
  ul. Zwycięska
  Kandara beauty
  KANDARA beautyul. Zwycięska 9–23
  lokal 7
  53–033 Wrocław
  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ