Najskuteczniejsze technologie i zabiegi połączone tak, by dać maksymalne rezultaty!

Najskuteczniejsze technologie i zabiegi zostały połączone przez naszych kosmetologów i terapeutów tak, by dać Ci najlepsze rezultaty w walce o piękną i młodą skórę oraz smukłe i jędrne ciało! Sprawdź nasze gotowe rozwiązania dla najczęstszych problemów, z którymi borykają się współczesne kobiety i mężczyźni. Nasze skuteczne i sprawdzone protokoły zabiegowe oraz doświadczenie płynące z praktyki pozwolą Ci cieszyć się widocznymi rezultatami. Wszystkie zabiegi i technologie zostały starannie wyselekcjonowane! Cechuje je najwyższa skuteczność potwierdzona certyfikatami oraz bezpieczeństwo. Oddaj się w ręce naszych wykwalifikowaynch ekspertów!

Wybierz swój program zabiegowy. Możesz kupić go w naszym sklepie internetowym

Program „Odmłodzenie skóry” skierowany jest do osób, które globalnie chcą poprawić wygląd skóry twarzy. Program ten zapewnia młody i zdrowy wygląd cery poprzez jej stymulację i suplementację. Kompozycja zabiegów i technologii zapewnia maksymalne rezultaty i widoczną zmianę! Program „Odmłodzenie skóry” będzie idealny dla osób, które borykają się z widocznymi zmarszczkami i liniami, przebarwieniami posłonecznymi i suchością skóry.

Program „Odmłodzenie skóry” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 3700 zł

Cena zabiegów po rabacie: 2700 zł

Oszczędzasz: 1000 zł

KUP

Program „Ujędrnienie skóry” skierowany jest do osób, które intensywnie chcą poprawić jędrność i owal twarzy. Program bazuje na zabiegach i technologiach skierowanych do walki z utratą jędrności, tak by osiągnąć maksymalne rezultaty i widoczną zmianę! Program „Ujędrnienie skóry” będzie idealny dla osób, które borykają się utratą jędrności skóry, opadającym owalem oraz tzw. ”chomiczkami”.

Program „Ujędrnienie skóry” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 5100 zł

Cena zabiegów po rabacie: 3800 zł

Oszczędzasz: 1300 zł

KUP

Program „Redukcja drugiego podbródka” skierowany jest do osób, które borykają się z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy drugiego podbródka oraz do osób, które mają depozyty tkanki tłuszczowej w okolicy owalu twarzy.  Połączenie zabiegów i technologii zapewnia maksymalne rezultaty i widoczną zmianę! Program „Redukcja drugiego podbródka” skutecznie zredukuje nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy drugiego podbródka oraz ujędrni i podniesie owal twarzy.

Program „Redukcja drugiego podbródka” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 4850 zł

Cena zabiegów po rabacie:  3850 zł

Oszczędzasz: 1000 zł

KUP

Program „Odmłodzone spojrzenie” skierowany jest do osób, które borykają się z problemem zmęczonego spojrzenia ze zmarszczkami.  Program ten zapewnia młody i zdrowy wygląd okolicy oczu poprzez przyspieszenie krążenia krwi, likwidację obrzęków i wypłycenie zmarszczek. Kompozycja zabiegów i technologii zapewnia maksymalne rezultaty i widoczną zmianę! Program „Odmłodzone spojrzenie” będzie idealny dla osób, które borykają się z widocznymi zmarszczkami wokół oczu, suchością skóry w okolicy oczu oraz cieniami i obrzękami wokół oczu.

Program „Odmłodzone spojrzenie” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 2200 zł

Cena zabiegów po rabacie: 1600 zł

Oszczędzasz: 400 zł

KUP

Program „Redukcja cellulitu” to kompozycja zabiegów i technologii zapewniająca maksymalne rezultaty redukcji cellulitu i widoczną zmianę wyglądu ciała! Program „Redukcja cellulitu” będzie idealny dla osób, które borykają się z cellulitem wodnym, cellulitem tłuszczowym oraz cellulitem włóknistym. Dodatkowym kierunkiem działania programu, oprócz redukcji cellulitu będzie wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.

Program „Redukcja cellulitu” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 3900 zł

Cena zabiegów po rabacie: 2900 zł

Oszczędzasz: 1000 zł

KUP

Program „Redukcja tkanki tłuszczowej” to kompozycja zabiegów i technologii zapewniająca maksymalne rezultaty redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu i widoczną zmianę wyglądu ciała! Program „Redukcja tkanki tłuszczowej” będzie idealny dla osób, które borykają się z nadmiarem lokalnej, trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha i boczków. Program ten idealnie uzupełnia treningi oraz zrównoważoną dietę, jest wysoce skuteczny w programach odchudzających. Program „Redukcja tkanki tłuszczowej” to najskuteczniejsza walka o szczupłą, jędrną i piękną sylwetkę!

Program „Redukcja tkanki tłuszczowej” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 6400 

Cena zabiegów po rabacie: 4800 zł

Oszczędzasz: 1600 zł

KUP

Program „Ujędrnianie brzuszka pociążowego” to połączenie zabiegów i technologii zapewniająca maksymalne rezultaty redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia trudnej okolicy brzuszka pociążowego. Program zapewnia widoczną zmianę wyglądu ciała i będzie idealny dla mam po urodzeniu dziecka. Program ten to powrót do szczupłej sylwetki po ciąży!

Program „Ujędrnienie brzuszka pociążowego” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 4200 

Cena zabiegów po rabacie: 3100 zł

Oszczędzasz: 1100 zł

KUP
PRZEJDŹ DO SKLEPU
Zapraszamy do kontaktu
Chcesz umówić się na wizytę lub porozmawiać z konsultantem?

  Czy wiesz, że każdą naszą usługę możesz zakupić w formie vouchera podarunkowego?
  KUP VOUCHER
  Nasze salony
  Jesteśmy w dwóch miejscach we Wrocławiu
  Kandara SPA
  OVO Hilton
  Kandara SPAPoznaj salon
  KANDARA SPAbudynek OVO przy hotelu Hilton
  ul. Podwale 83
  50–414 Wrocław
  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
  kandara beauty Wrocław salon urody
  ul. Zwycięska
  Kandara beauty
  KANDARA beautyul. Zwycięska 9–23
  lokal 7
  53–033 Wrocław
  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ