Najskuteczniejsze technologie i zabiegi połączone tak, by dać maksymalne rezultaty!

Najskuteczniejsze technologie i zabiegi zostały połączone przez naszych kosmetologów i terapeutów tak, by dać Ci najlepsze rezultaty w walce o piękną i młodą skórę oraz smukłe i jędrne ciało! Sprawdź nasze gotowe rozwiązania dla najczęstszych problemów, z którymi borykają się współczesne kobiety i mężczyźni. Nasze skuteczne i sprawdzone protokoły zabiegowe oraz doświadczenie płynące z praktyki pozwolą Ci cieszyć się widocznymi rezultatami. Wszystkie zabiegi i technologie zostały starannie wyselekcjonowane! Cechuje je najwyższa skuteczność potwierdzona certyfikatami oraz bezpieczeństwo. Oddaj się w ręce naszych wykwalifikowaynch ekspertów!

Wybierz swój program zabiegowy. Możesz kupić go w naszym sklepie internetowym

Program „Odmłodzenie skóry” skierowany jest do osób, które globalnie chcą poprawić wygląd skóry twarzy. Program ten zapewnia młody i zdrowy wygląd cery poprzez jej stymulację i suplementację. Kompozycja zabiegów i technologii zapewnia maksymalne rezultaty i widoczną zmianę! Program „Odmłodzenie skóry” będzie idealny dla osób, które borykają się z widocznymi zmarszczkami i liniami, przebarwieniami posłonecznymi i suchością skóry.

Program „Odmłodzenie skóry” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 3700 zł

Cena zabiegów po rabacie: 2700 zł

Oszczędzasz: 1000 zł

KUP

Program „Ujędrnienie skóry” skierowany jest do osób, które intensywnie chcą poprawić jędrność i owal twarzy. Program bazuje na zabiegach i technologiach skierowanych do walki z utratą jędrności, tak by osiągnąć maksymalne rezultaty i widoczną zmianę! Program „Ujędrnienie skóry” będzie idealny dla osób, które borykają się utratą jędrności skóry, opadającym owalem oraz tzw. ”chomiczkami”.

Program „Ujędrnienie skóry” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 5100 zł

Cena zabiegów po rabacie: 3800 zł

Oszczędzasz: 1300 zł

KUP

Program „Redukcja drugiego podbródka” skierowany jest do osób, które borykają się z problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy drugiego podbródka oraz do osób, które mają depozyty tkanki tłuszczowej w okolicy owalu twarzy.  Połączenie zabiegów i technologii zapewnia maksymalne rezultaty i widoczną zmianę! Program „Redukcja drugiego podbródka” skutecznie zredukuje nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy drugiego podbródka oraz ujędrni i podniesie owal twarzy.

Program „Redukcja drugiego podbródka” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 4850 zł

Cena zabiegów po rabacie:  3850 zł

Oszczędzasz: 1000 zł

KUP

Program „Odmłodzone spojrzenie” skierowany jest do osób, które borykają się z problemem zmęczonego spojrzenia ze zmarszczkami.  Program ten zapewnia młody i zdrowy wygląd okolicy oczu poprzez przyspieszenie krążenia krwi, likwidację obrzęków i wypłycenie zmarszczek. Kompozycja zabiegów i technologii zapewnia maksymalne rezultaty i widoczną zmianę! Program „Odmłodzone spojrzenie” będzie idealny dla osób, które borykają się z widocznymi zmarszczkami wokół oczu, suchością skóry w okolicy oczu oraz cieniami i obrzękami wokół oczu.

Program „Odmłodzone spojrzenie” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 2200 zł

Cena zabiegów po rabacie: 1600 zł

Oszczędzasz: 400 zł

KUP

Program „Redukcja cellulitu” to kompozycja zabiegów i technologii zapewniająca maksymalne rezultaty redukcji cellulitu i widoczną zmianę wyglądu ciała! Program „Redukcja cellulitu” będzie idealny dla osób, które borykają się z cellulitem wodnym, cellulitem tłuszczowym oraz cellulitem włóknistym. Dodatkowym kierunkiem działania programu, oprócz redukcji cellulitu będzie wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki.

Program „Redukcja cellulitu” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 3900 zł

Cena zabiegów po rabacie: 2900 zł

Oszczędzasz: 1000 zł

KUP

Program „Redukcja tkanki tłuszczowej” to kompozycja zabiegów i technologii zapewniająca maksymalne rezultaty redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu i widoczną zmianę wyglądu ciała! Program „Redukcja tkanki tłuszczowej” będzie idealny dla osób, które borykają się z nadmiarem lokalnej, trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha i boczków. Program ten idealnie uzupełnia treningi oraz zrównoważoną dietę, jest wysoce skuteczny w programach odchudzających. Program „Redukcja tkanki tłuszczowej” to najskuteczniejsza walka o szczupłą, jędrną i piękną sylwetkę!

Program „Redukcja tkanki tłuszczowej” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 6400 

Cena zabiegów po rabacie: 4800 zł

Oszczędzasz: 1600 zł

KUP

Program „Ujędrnianie brzuszka pociążowego” to połączenie zabiegów i technologii zapewniająca maksymalne rezultaty redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienia trudnej okolicy brzuszka pociążowego. Program zapewnia widoczną zmianę wyglądu ciała i będzie idealny dla mam po urodzeniu dziecka. Program ten to powrót do szczupłej sylwetki po ciąży!

Program „Ujędrnienie brzuszka pociążowego” składa się z:

Cena

Cena zabiegów przed rabatem: 4200 

Cena zabiegów po rabacie: 3100 zł

Oszczędzasz: 1100 zł

KUP
PRZEJDŹ DO SKLEPU
Zapraszamy do kontaktu
Chcesz umówić się na wizytę lub porozmawiać z konsultantem?

  Czy wiesz, że każdą naszą usługę możesz zakupić w formie vouchera podarunkowego?
  KUP VOUCHER
  Nasze salony
  Jesteśmy w trzech miejscach we Wrocławiu
  Nasze salony
  Jesteśmy w trzech miejscach we Wrocławiu
  Kandara SPA
  OVO Hilton
  Kandara SPAPoznaj salon
  KANDARA SPAbudynek OVO przy hotelu Hilton
  ul. Podwale 83
  50–414 Wrocław
  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
  Kandara wax & nails
  Pasaż Grunwaldzki
  Kandara wax & nailPoznaj Salon
  KANDARA wax & nailPasaż Grunwaldzki, Poziom +1
  pl. Grunwaldzki 22
  50–363 Wrocław
  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
  kandara beauty Wrocław salon urody
  ul. Zwycięska
  Kandara beauty
  KANDARA beautyul. Zwycięska 9–23
  lokal 7
  53–033 Wrocław
  UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ