Kandara » MEDILAGE
Medilage luksusowe suplementy
Medilage luksusowe suplementy

Medilâge luksusowe suplementy diety

dostępne w salonie Kandara beauty i Kandara SPA we Wrocławiu!

Medilâge to zaawansowane formuły suplementacji piękna dostępne w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej i gabinetach kosmetologicznych teraz również znajdziesz je w salonach Kandara beauty i Kandara SPA we Wrocławiu! Luksusowe suplementy diety Medilâge zostały opracowane z wykorzystaniem opatentowanych formuł. Ich skuteczność potwierdzają wyniki badań naukowych. Medilâge są skoncentrowane na czterech kluczowych aspektach – skórze, włosach, przemianie materii i tkance tłuszczowej. Formuły Medilâge to najwyższa klasa suplementacji przyjazna również dla wegan. Każda kapsułka zawiera system opatentowanych składników aktywnych, których działanie zostało potwierdzone wynikami badań klinicznych. Specjalistyczne suplementy Medilâge charakteryzują się wysoką zawartością substancji aktywnych, mają unikalny i opatentowany skład. Składniki aktywne wykorzystywane w suplementach diety Medilâge pozyskiwane są z ekologicznych upraw, są wolne od alergenów i GMO. Formuły Medilâge są standaryzowane na obecność substancji aktywnych i otrzymywane dzięki oryginalnej, opatentowanej technologii, zgodnie z normami GMP, ISO 22000 i certyfikatem FSSC 22000.

Już teraz możesz cieszyć się suplementacją o najwyższej jakości – skuteczną i bezpieczną metodą Medilâge! Sprawdź ofertę dostępną w salonach Kandara beauty oraz Kandara SPA we Wrocławiu

Medilage luksusowe suplementy anti age

Medilâge anti-âge

Odmładzanie zawarte w jednej luksusowej kapsułce!

Medilâge anti-âge to formuła, która dzięki połączeniu opatentowanych składników – AstaPure®Arava i TetraSOD® – zmniejsza liczbę zmarszczek oraz poprawia nawilżenie i elastyczność skóry. AstaPure®Arava jest ekstraktem z alg (Haematococcus pluvialis) uprawianych na pustyni Arava na Bliskim Wschodzie. Otrzymuje się go dzięki opatentowanej technologii ESL. TetraSOD® to ekstrakt z alg (Tetraselmis chuii) pochodzących z Parku Narodowego Doñana na południu Hiszpanii. Chroni DNA białek przed uszkodzeniami antyoksydacyjnymi, a także łagodzi zmiany wywołane promieniowaniem UVB.

Cena: 390 zł

Opakowanie zawiera 30 kapsułek 

Stosowanie: 1 raz dziennie w trakcie lub po posiłku 

Medilâge métabolisme

Skuteczny w walce o wymarzoną sylwetkę i dla poprawy metabolizmu!

Medilâge to formuła, która – dzięki połączeniu opatentowanego składnika Sinetrol® Xpure C1 z jodem, chromem i selenem – poprawia metabolizm i prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej. Sinetrol® Xpure C1 to ekstrakt z owocu pomelo, grejpfruta oraz koncentrat soku pomarańczowego. Przyspiesza tempo przemian metabolicznych oraz intensyfikuje procesy lipolizy. Jod pomaga dbać o zdrową skórę. Chrom wspiera prawidłowy metabolizm makroskładników odżywczych. Selen wzmacnia ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Medilâge métabolisme przeznaczony jest dla osób dbających o prawidłowy metabolizm, z nadmiarem tkanki tłuszowej, o małej aktywności fizycznej.

Cena: 390 zł

Opakowanie zawiera 60 kapsułek 

Stosowanie: 2 razy dziennie po jednej kapsułce w trakcie lub po posiłku 

Medilage luksusowe suplementy metabolism
Medilage luksusowe suplementy anti cellulite

Medilâge anti-cellulite

Skuteczny w zwalczaniu cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej!

Medilâge anti-cellulite to formuła, która dzięki połączeniu opatentowanych składników – Dimpless® i Sinetrol® Xpure C1 – pomaga w redukcji cellulitu oraz wspiera utratę wagi. Dimpless® to liofilizowany koncentrat soku z Kantalupa, francuskiej odmiany melona, o opatentowanym procesie pozyskania i powlekania. Jest pierwszą substancją doustną z klinicznie udowodnioną skutecznością działania na cellulit. Sinetrol® Xpure C1 to ekstrakt z owocu pomelo, grejpfruta oraz koncentrat soku pomarańczowego. Przyspiesza tempo przemian metabolicznych oraz intensyfikuje procesy lipolizy. 

Cena: 390 zł

Opakowanie zawiera 90 kapsułek 

Stosowanie: 3 kapsułki dziennie – rano po jednej kapsułce z każdego koloru: czerwona i perłowa, w porze lunchu – tylko perłowa.

Medilâge cheveux femme

Skuteczny dla przeciwdziałania wypadaniu włosów i wspierania ich wzrostu!

Medilâge cheveux femme to formuła, która dzięki połączeniu opatentowanych składników: AnaGain™ Nu i Keranat™ – przeciwdziała wypadaniu włosów u kobiet oraz wspiera ich wzrost. AnaGain™ Nu jest ekstraktem z pędów grochu zwyczajnego uprawianego w pobliżu Jeziora Bodeńskiego. To naturalny stymulator, który pobudza wzrost włosów i przeciwdziała ich starzeniu. KeranatTM to ekstrakt z nasion prosa. Stymuluje podział komórek i wydzielanie czynników wzrostu włosów, zmniejszając ich wypadanie. Medilâge cheveux femme przeznaczony dla kobiet z przerzedzonymi włosami, które tracą więcej niż 100 włosów dziennie. Doskonale pielęgnuje włosy i przeciwdziała ich starzeniu się. Medilâge cheveux femme poprawia objętość i gęstość włosów, wzmacnia osłabione włosy (łamliwe, zniszczone, matowe, bez blasku), zwiększa liczbę i ukrwienie mieszków włosowych oraz stymuluje wzrost nowych włosów w fazie anagenu. 

Cena: 390 zł

Opakowanie zawiera 30 kapsułek 

Stosowanie: 1 razy dziennie po jednej kapsułce w trakcie lub po posiłku 

Medilage luksusowe suplementy cheveux femme
Medilage luksusowe suplementy cheveux homme

Medilâge cheveux homme

Doskonały przy kompleksowym podejściu do problemu utraty włosów u mężczyzn!

Medilâge cheveux homme to formuła, która dzięki połączeniu opatentowanych składników: Phytopin® i KeranatTM – mierzy się z problemem utraty włosów u mężczyzn. Phytopin® jest ekstraktem z pnia drzewa sosnowego z lasu Landes. Przyspiesza cykl wzrostu włosa i hamuje aktywność enzymu 5-alfareduktazy, mającego wpływ na łysienie androgenowe. KeranatTM to ekstrakt z nasion prosa. Stymuluje podział komórek i wydzielanie czynników wzrostu włosów, zmniejszając ich wypadanie. Medilâge cheveux homme przeznaczony jest dla mężczyzn z tendencją do wypadania więcej niż 100 włosów dziennie w określonych obszarach. Doskonale  stymuluje wzrost włosów i walczy z ich wypadaniem. Skutecznie pielęgnuje osłabione, łamliwe, zniszczone włosy oraz przeciwdziała starzeniu się włosów. Medilâge cheveux homme zwiększa liczbę i poprawia ukrwienie mieszków włosowych wspierając ich odżywienie. 

Cena: 390 zł

Opakowanie zawiera 30 kapsułek 

Stosowanie: 1 razy dziennie po jednej kapsułce w trakcie lub po posiłku 

Nasze salony
Jesteśmy w dwóch miejscach we Wrocławiu
Kandara SPA
OVO Hilton
Kandara SPAPoznaj salon
KANDARA SPAbudynek OVO przy hotelu Hilton
ul. Podwale 83
50–414 Wrocław
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
kandara beauty Wrocław salon urody
ul. Zwycięska
Kandara beauty
KANDARA beautyul. Zwycięska 9–23
lokal 7
53–033 Wrocław
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ