Endermologia LPG światowy hit w zabiegach modelowania ciała w Kandarze!

Tak wiemy, że jeszcze zostało trochę czasu do najcieplejszej pory roku, ale wiele z Was już teraz zaczyna swoją walkę o formę i wymarzoną sylwetkę na lato. Dlatego chcemy przedstawić Ci jeden z najskuteczniejszych zabiegów modelowania sylwetki, które przygotują  Twoje ciało na sezon bikini.

Najskuteczniejszy zabieg modelowania sylwetki – Endermologia® LPG

Masaż podciśnieniowy, który wykorzystywany jest we francuskim urządzeniu  Endermologie® LPG to istny lider wśród zabiegów modelowania  i wyszczuplania sylwetki. Od ponad 30-stu lat na rynku urządzeń kosmetycznych dba o ciała kobiet i mężczyzn na całym świecie. Posiada certyfikację FDA (Amerykański Instytut Leków) w zakresie zwalczania cellulitu. I wiedzie w tym prym! Więc jeśli Twoje ciało posiada „pomarańczową skórkę”, a Ty szukasz skutecznego sposobu, by się jej pozbyć, to trafiłaś idealnie.  A sam zabieg endermologii jest bardzo przyjemny 🙂 Endermologia ® LPG polega na masażu z podciśnieniem, na Twoim ciele fizjoterapeutka prowadzi głowicę, która zasysa fałd skóry, a dwie rolki obracające się w głowicy rozbijają złogi tłuszczowe oraz grudki cellulitu. Ty leżysz i się relaksujesz, a maszyna pracuje za Ciebie!

Brzmi jak magia, prawda? Ale tak właśnie się dzieje. Badania kliniczne udowodniły najwyższą skuteczność zabiegową wśród innych znanych metod wyszczuplania. Wyniki badań potwierdzają doskonałe oddziaływanie Endermologii® poprzez:

– likwidowanie cellulitu

–  aktywne spalanie tkanki tłuszczowej

– poprawę jędrności skóry

– zmniejszenie zastojów wodnych i limfatycznych

– redukcję obrzęków

By to wszystko było możliwe zabieg należy wykonywać w serii. Minimum 10 zabiegów w odstępach co 2-3 dni.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad rozpoczęciem serii zabiegów Endermologie®LPG, to umów się do naszych specjalistek na bezpłatną diagnozę. Jesteśmy przekonane, że po spotkaniu i Ty dołączysz do szerokiego grona zadowolonych Klientek Kandary, które zawalczyły o swoje piękne ciało!

Sprawdź ceny pakietów oraz najczęściej zadawane pytania tutaj!

Napisz komentarz