fale radiowe rf okolicy oczu Wroclaw Kandara

Z JAKICH ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH WARTO SKORZYSTAĆ NA WIOSNĘ?

Wiosna to taka pora roku, podczas której chcemy, by skóra była pełna blasku, dobrze nawilżona i ujędrniona. Tylko jak to zrobić, kiedy po zimie skóra jest szorstka, szara, sucha?  Aby „wiosenne porządki” z cerą były skuteczne przygotowaliśmy dla Ciebie serię wpisów, w których przedstawimy Ci rekomendowane przez kosmetologów Kandara zabiegi kosmetyczne, które skutecznie przywrócą zdrowy wygląd skóry. Zapraszamy Cię do drugiej części naszego przeglądu zabiegów kosmetycznych na wiosnę!

PO DRUGIE NAWILŻAJ

Nawilżanie skóry jest kluczowe i niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania. Każdy rodzaj skóry potrzebuje nawilżenia, by wyglądać promiennie i zdrowo. Woda jest niezbędNa do prawidłowego funkcjonowania komórek skóry. Dobrze nawilżona i nawodniona cera jest sprężysta, jędrna, gładka i aksamitna w dotyku.

Nawilżanie skóry możliwe jest poprzez dostarczanie składników pochłaniających wodę i zatrzymujących ją w komórkach skóry oraz składników zabezpieczających skórę przed utratą wody przez naskórek. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie rekomendowane przez kosmetologów Kandara nawilżające zabiegi kosmetyczne dostępne w naszych Salonach.

KWAS HIALURONOWY W ZABIEGACH KOSMETYCZNYCH

Kwas hialuronowy jest jednym z najpopularniejszych składników aktywnych o działaniu nawilżającym. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze właściwej oraz naskórku. Ma zdolność pochłaniania wody w ilości do 1000 razy przekraczających jego własną masę i wiązania jej w skórze.

Po 25 r.ż. zawartość kwasu hialuronowego w skórze i naskórku spada aż o 50 %. Dodatkowo na spadek zawartości kwasu hialuronowego w skórze mają wpływ: stres, zmiany hormonalne, zanieczyszczenie środowiska, czy też palenie papierosów. Dlatego tak ważne jest uzupełnianie jego niedoborów poprzez zabiegi kosmetyczne.

To bardzo silnie działający składnik nawilżający, który jednocześnie jest bardzo bezpieczny w użyciu. W zabiegach kosmetycznych kwas hialuronowy podaje się śródskórnie poprzez iniekcję (mezoterapia igłowa) lub naskórkowo w zabiegach pielęgnacyjnych i kondycjonujących skórę.

POWER HYALURONIC MARKI SKEYNDOR

W salonie Kandara beauty możesz skorzystać z bardzo przyjemnego zabiegu na twarz, jakim jest zabieg Power Hyaluronic hiszpańskiej marki Skeyndor. Zabieg ten bogaty jest w duże ilości kwasu hialuronowego, który osadza się w naskórku, poprawiając jego nawilżenie i tworząc warstwę okluzyjną, która zapobiega przeznaskórkowej utracie wody (TEWL).  

Zabieg kosmetyczny Power Hialuronic idealnie sprawdzi się dla cery odwodnionej i suchej. Jest to zabieg polecany dla każdego typu skóry, by przywrócić jej właściwy poziom nawilżenia.

Zabieg Power Hyaluronic składa się z dokładnego oczyszczenia twarzy podczas demakijażu i dobranego do potrzeb skóry peelingu chemicznego (peeling enzymatyczny, kwasy AHA) lub peelingu mechanicznego (peeling ziarnisty, peeling kawitacyjny). Następnie kosmetolog tonizuje skórę spolaryzowaną wodą, przywracając jej prawidłowe pH oraz wprowadza kwas hialuronowy o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, by głęboko nawilżyć naskórek. Kwas hialuronowy zostaje wprowadzony za pomocą masażu oraz mezoterapii bezigłowej.

Zabieg zwieńcza maska zawierająca kwas hialuronowy oraz krem Power Hyaluronic, który zatrzymuje wodę w naskórku. Efektem zabiegu jest doskonale nawodniona, nawilżona, jędrna i gładka cera!

MEZOTERAPIA IGŁOWA KWASEM HIALURONOWYM

Kandara beauty i Kandara SPA to miejsca, gdzie możesz skorzystać z zabiegu mezoterapii igłowej. Podczas tego zabiegu kosmetolog wprowadza śródskórnie preparaty (koktajle) z wysoką zawartością kwasu hialuronowego.

Mezoterapia igłowa to zabieg, podczas którego kwas hialuronowy podawany jest dokładnie do warstwy skóry właściwej. Jest to doskonała metoda biorewitalizacji skóry. Mezoterapia igłowa w Salonach Kandara to jeden najpopularniejszych zabiegów nawilżających i rewitalizujących skórę!

Dzięki zastosowaniu certyfikowanych medycznie i bezpiecznych koktajli do mezoterapii igłowej kosmetolodzy osiągają doskonałe efekty odmładzające i nawilżające. Sam zabieg jest komfortowy, ponieważ skóra zostaje znieczulona wcześniej specjalnym kremem znieczulającym z lidokainą.

Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym daje doskonały efekt nawilżający, rewitalizujący i wygładzający zmarszczki!

To tylko dwa z wielu zabiegów nawilżających dostępnych w naszych Salonach Kandara! Pamiętaj, że zabieg kosmetyczny dobierany jest po wnikliwej analizie cery przeprowadzanej przez kosmetologa Kandara. Kosmetolog jest w stanie po takiej diagnozie cery dobrać właściwą terapię, ilość zabiegów oraz pielęgnację domową, która służyć ma przedłużeniu i podtrzymaniu efektów zabiegowych.

Ciekawa, co jeszcze rekomendujemy na wiosnę? Zostań z nami, bo w kolejnym wpisie będziemy mówić o #regeneracji!

Napisz komentarz