Zabieg modelowania sylwetki Icoone Laser dostępny w Kandarze!

Masaże podciśnieniowe to najpopularniejsza metoda wyszczuplania sylwetki. Ostatnim razem przedstawiliśmy Ci zabieg Endermologie LPG® , ale dziś mamy dla Ciebie naszą super nowość- przełomową technologię Icoone Laser®! Sprawdź, jak skuteczne może być modelowanie sylwetki.

Icoone Laser® przełom w wyszczuplaniu ciała i redukcji cellulitu!

Wiosna coraz bliżej, a z nią coraz więcej odsłaniania ciała. Przyznaj się, czy podczas zimy popełniałaś małe „grzeszki” – nie ćwiczyłaś i podjadałaś? Jeśli po zimie nie jesteś zadowolona z wyglądu swojego ciała, to trafiłaś idealnie, bo w Kandara SPA i Kandara beauty mamy najnowocześniejsze i oryginalne urządzenie modelujące sylwetkę – Icoone Laser®. Pomożemy Ci wyszczuplić Twoje ciało i pozbyć się niechcianego cellulitu.

Jak działa Icoone Laser®?

Icoone Laser® dostępny w Kandara SPA łączy w sobie technologię masażu podciśnieniowego wraz z technologią „ziemnego” laser i czerwonego światła LED. Masaż podciśnieniowy wykorzystywany w zabiegu zasysa fałd skórny w sposób kontrolowany. Masaż ten rozbija zwłóknienia cellulitu, tkankę tłuszczową oraz skutecznie drenuje nadmiar wody z tkanek- niwelując obrzęki wodne.

Światło lasera wpływa na komórki tłuszczowe poprzez uszkodzenia błon komórkowych i uwolnienie tłuszczu, który następnie jest metabolizowany w wątrobie. Światło LED działa stymulująco na skórę pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Przez co skóra zagęszcza się i ujędrnia.

Jakich efektów możesz się spodziewać po zabiegu Icoone Laser®?

Jeśli zmagasz się z cellulitem (wodnym/tłuszczowym/włóknistym), miejscową tkanką tłuszczową, nawisającą i luźną skórą oraz obrzękami wodnymi- to zabieg Icoone Laser® dostępny w Kandara SPA i Kandara beauty będzie idealny dla Ciebie! Po wykonanej serii zabiegów (wcześniej zleconej przez Fizjoterapeutę) możesz liczyć na:

  • Redukcję cellulitu
  • Zmniejszenie obwodów ciała
  • Wyszczuplenie sylwetki
  • Ujędrnienie skóry
  • Redukcję lokalnej tkanki tłuszczowej
  • Redukcję obrzęków i zastojów wodnych
  • Zagęszczenie i poprawę kondycji skóry

Brzmi bosko, prawda? Potwierdzają to badania kliniczne oraz opinie naszych Klientek, które nie mogły się doczekać Icoone Laser® w naszym SPA!

Jak będzie wyglądać Twoja wizyta w Kandara SPA i Kandara beauty podczas zabiegu Icoone Laser®?

Jeśli jeszcze nie byłaś w Kandara SPA, czy też salonie urody Kandara beauty to zapewniamy Cię, że podczas całej wizyty będziesz się czuła komfortowo i przyjemnie. Od wejścia do naszego SPA będzie na Ciebie czekać uprzejma i przyjazna Recepcjonistka, która zaproponuje Ci naszą pyszną herbatę oraz poprosi, byś wypełniła ankietę kwalifikującą Cię do zabiegu. Po wypełnieniu ankiety podejdzie do Ciebie jedna z naszych fantastycznych i wykwalifikowanych Fizjoterapeutek i zaprosi Cię do gabinetu.

W gabinecie Fizjoterapeutka przeprowadzi z Tobą wnikliwy wywiad dotyczący Twojego stylu życia (będziesz musiała powiedzieć, czy ćwiczysz, co jesz, ile wody pijesz na co dzień ) i zdiagnozuje z Tobą Twój problem. Później ustali, ile zabiegów i jakich potrzebujesz, by osiągnąć zamierzony przez Ciebie efekt. A do wyboru masz zabiegi: 30-40-50-60 minutowe w seriach 5-10-15-20 zabiegów. Jest z czego wybierać! Po diagnozie i ustaleniu terapii terapeutka Kandara SPA, czy też Kandara beauty poprosi Cię, byś przebrała się w specjalny kostium przeznaczony do zabiegu Icoone Laser®

Jak tylko przebierzesz się w kostium Twoja terapeutka wróci do gabinetu, by zacząć zabieg Icoone Laser®. I teraz już będziesz mogła się położyć i cieszyć na myśl o efektach szczupłego i jędrnego ciała!

Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad rozpoczęciem serii zabiegów Icoone Laser®, to umów się do naszych specjalistek na bezpłatną diagnozę. Jesteśmy przekonane, że po spotkaniu i Ty dołączysz do szerokiego grona zadowolonych Klientek Kandara, które zawalczyły o swoje piękne ciało!Sprawdź ceny pakietów oraz najczęściej zadawane pytania tutaj!

Napisz komentarz