mezoterapia wrocław

Z JAKICH ZABIEGÓW KOSMETYCZNYCH WARTO SKORZYSTAĆ NA WIOSNĘ?

Wiosenne porządki z cerą rozpoczęliśmy od dokładnego złuszczenia cery peelingami chemicznymi. Kolejno rekomendowaliśmy zabiegi głęboko nawilżające z użyciem kwasu hialuronowego. W tym wpisie, chcemy Ci przedstawić kolejny krok w dbaniu cery po zimie. Tym razem kosmetolodzy Kandary będą rekomendować zabiegi regeneracyjne.

PO TRZECIE REGENERACJA

Kiedy skóra jest już przygotowana, to znaczy oczyszczona z nagromadzonego naskórka oraz nawilżona, czas na akcję regenerację! Zabiegi regeneracyjne skóry można podzielić na te, które będą stymulować skórę do regeneracji i odnowy oraz takie, które będą ją głęboko odżywiać i wzmacniać.

Zabiegi regeneracyjne o działaniu stymulującym pobudzają fibroblasty, czyli komórki żywe warstwy skóry właściwej do produkcji kolagenu i elastyny. Białka te stanowią tak zwane rusztowanie dla skóry i odpowiadają za jej jędrność. Skutkiem stymulowania skóry jest znaczna poprawa w strukturze, zagęszczeniu oraz ujędrnieniu skóry.

Nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne o działaniu regeneracyjnym zapewniają głęboką odbudowę naskórka poprzez wzmocnienie płaszcza hydro-lipidowego skóry oraz wzmocnienie cementu międzykomórkowego skóry. Efektem takich zabiegów będzie zwiększenie ochrony skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA – DOSKONAŁA METODA REGENERACJI SKÓRY

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg silnie stymulujący skórę do regeneracji. Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na bodźcowaniu skóry penem wyposażonym w specjalne kardridże zakończone kilkunastoma-kilkudziesięcioma igłami oraz aplikacji specjalnych preparatów, które mają wzmocnić działanie stymulujące.

Samo uszkodzenie mechaniczne skóry poprzez mikronakłucia nie tylko wywołuje kaskadę reakcji naprawczych w skórze ( w tym tworzenie nowego kolagenu i elastyny), lecz również tworzenie się w skórze tysięcy mikro-kanalików, dzięki którym omija się barierę, jaką jest naskórek i substancje aktywne zawarte w preparatach przeznaczonych do mezoterapii mikroigłowej skutecznie docierają do żywych warstw skóry i przyspieszają jej regenerację.

W zabiegu mezoterapii mikroigłowej w salonach Kandara beauty i Kandara SPA wykorzystywane jest medycznie certyfikowane urządzenie – Nanopore – hiszpańskiej marki sesderma. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości urządzeniu medycznemu kosmetolodzy Salonów Kandara zapewniają największe bezpieczeństwo w trakcie zabiegów oraz doskonałe efekty odmłodzenia i poprawy jakości skóry!

Dodatkowo w zabiegach mezoterapii mikroigłowej Nanopore dostępnej w Kandara beauty i Kandara SPA wykorzystywane są koktajle (preparaty aktywne) bogate w czynniki wzrostu, które silnie stymulują skórę do regeneracji pobudzając pracę fibroblastów. Koktajle, czyli MesoCity dopasowywane są do potrzeb danej skóry. Można wyróżnić te, które będą działać na zagęszczenie struktury skóry i poprawę jej jędrności – te właśnie działają przeciwstarzeniowo. Klienci Salonów Kandara mogą również skorzystać z MesoCit-ów o działaniu depigmentującym  plamy i przebarwienia, jak również o działaniu łagodzącym zmiany rumieniowe i przebudowującym skórę przy bliznach zanikowych po trądziku.

Jak widzisz kochamy mezoterapię mikroigłową! Jest to zabieg kosmetyczny, który ma szerokie spektrum działania. Spośród zabiegów regeneracyjnych warto wymienić też mezoterapię osoczem bogatopłytkowym (tutaj), fale radiowe (tutaj), fotoodmładzanie (tutaj) , karboksyterapię (tutaj) , czy też zabiegi pielęgnacyjne kondycjonujące skórę (tutaj). Każdy z nich postaramy Ci się wyjaśnić w osobnych wpisać na blogu Kandary!

Pamiętaj, że każdy zabieg kosmetyczny, który wymieniliśmy wcześniej możesz wykonać w naszych Salonach: Kandara beauty na ul. Zwycięskiej lub też Kandara SPA w budynku OVO na ul. Podawle 83 we Wrocławiu! Jesteśmy dla Ciebie, a nasze specjalistki kosmetolożki po wnikliwej diagnozie cery dobiorą skuteczną terapię, by zadbać o piękny i zdrowy wygląd Twojej skóry!

Napisz komentarz