Kandara Wrocław

 

LECZNICZA KOSMETOLOGIA W KANDARZE!

Marka Repechage dostępna w salonach Kandara bazuje na algach morskich opatrzonych certyfikatem ekologicznym EcoCert oraz na najwyższej jakości roślinnych składnikach aktywnych. Repêchage® wyróżnia się najwyższej jakości procesami produkcji potwierdzonymi certyfikatem GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) oraz ISO 9001 (najwyższa jakości procedur). Kosmetyki Repêchage® posiadają w swoim składzie innowacyjne i przebadane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność terapii nawet przy trądziku pospolitym, różowatym i atopowym zapaleniu skóry.

pastedGraphic.png

DRUGA SZANSA DLA SKÓRY

Repêchage® to ekskluzywna marka kosmetyczna , która niezmiennie w pozycji lidera profesjonalnych produktów na bazie ekologicznych alg jest na rynku od ponad 35 lat. Słowo repechage pochodzi z języka francuskiego i oznacza „drugą szansę”. Ideologią firmy stało się danie drugiej szansy dla skóry, która wymaga skutecznych i bezpiecznych kosmetyków i zabiegów. Repêchage® to połączenie ekologicznych składników ze świata roślin z innowacyjnymi , amerykańskimi technologiami, które dają gwarancję skutecznych zabiegów oraz pielęgnacji domowej. Marka stała się prekursorem w propagowaniu pięknej i zdrowej cery – jako pierwsza w Stanach Zjednoczonych i jedna z pierwszych na świecie wprowadziła ekstrakty z alg do kosmetyków- które do dnia dzisiejszego zdobywają pierwsze nagrody w plebiscytach kosmetycznych. Wyjątkowość preparatów, skuteczność zabiegów i indywidualne, naukowe i świadome podejście do piękna, to priorytet marki Repêchage® .

VEGAN FRIENDLY, ECOCERT, NATURE INSIDE, GMO FREE, PARABEN FREE

Marka Repêchage® jest pionierem w stosowaniu nowoczesnych i bezpiecznych składników kosmetycznych dla maksymalnych rezultatów. Nie zawiera olei mineralnych (parafina) oraz silikonów. Nie zawiera szkodliwych emulgatorów (PGE/EO). Nie zawiera parabenów oraz syntetycznych perfum i barwinków. Nie jest testowana na zwierzętach. Ideą marki jest symbioza nauki z naturą i holistyczna pielęgnacja cery. Gwarancją bezpiecznych, skutecznych i bio-zgodnych ze skórą produktów są certyfikaty: GMP- gwarantuje bezpieczeństwo stosowania i kontrolę procesu produkcji, jakości, magazynowania i dystrybuowania kosmetyków; ISO 9001- międzynarodowy system kontroli jakości potwierdzający przestrzeganie najwyższych standardów wytwarzania kosmetyków, kontroli jakości i skuteczności; EcoCert- zaświadcza o stosowaniu ekologicznych składników roślinnych.

EKOLOGICZNE ALGI

Marka Repêchage® stworzyła całą gamę produktów bogatych w składniki odżywcze dla skóry bazujących na ekologicznych algach. Algi Repêchage® są bogate w witaminy, minerały, mikroelementy i antyoksydanty. Efektem ich działania na skórę jest odtoksycznienie, dotlenienie, przywrócenie balansu, nawilżenie, złagodzenie stanu zapalnego, antyoksydacja, rozjaśnienie, ujędrnienie i regeneracja cery. Ekologiczne algi są poławiane u wybrzeży Bretanii we Francji i przetwarzane w Stanach Zjednoczonych za pomocą prawnie zastrzeżonej metody, która dostarcza wszystkie odżywcze składniki z morza do skóry. 1 litr koncentratu z alg Repêchage® jest równy 10 000 litrom przefiltrowanej wody morskiej. Algi posiadają identyczny profil mineralny, witaminowy i aminokwasowy, jak ludzki organizm- dlatego też są bio-kompatybilnym składnikiem dla organizmu człowieka.

INNOWACYJNE ZABIEGI

W ofercie Kandara znajdziesz skuteczne rozwiązania dla problemów skóry, takich jak: atopowe zapalenie skóry, trądzik różowaty, naczynka, cera zanieczyszczona, trądzik młodzieńczy, trądzik pospolity dorosłych, cera ekstremalnie sucha, cera odwodniona. Zabiegi dedykowane tym rodzajom problemów dają pewność powodzenia terapii. Połączenie innowacyjnych składników aktywnych z doświadczeniem w diagnozowaniu kosmetologów salonu urody KANDARA to doskonałe połączenie gwarantujące efekt zdrowej i pięknej cery.

Umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną, a nasi specjaliści dobiorą skrojoną na miarę Twoich potrzeb pielęgnację domową oraz zabiegi kosmetologiczne.

Kosmetolog
Zofia Piotrowska- Szymik

Napisz komentarz